תחתוני חוטיני

ישנה תפיסה לפיה רק בימי הרווקות חשוב שנשקיע במראה שלנו בכלל ובהלבשה התחתונה בפרט. לאחר מכן, הופכים התחתונים שלנו לפריט זניח בארון הבגדים שלנו. אם יש צורך לחדש את המלאי הכי הרבה שיקרה הוא שנקנה חמישה זוגות תחתוני כותנה בעשרים ש"ח בשוק. אבל מה תעשי אם נאמר לך שיש להלבשה תחתונה איכותית השפעה אדירה על המראה שלך בכל רגע ורגע? תחתוני חוטיני, למשל, יכולים לשדרג בכמה רמות את מראה החליפה שאת לובשת כל יום למשרד או את הלוק שלך עם השמלה לערב החג, יש מגוון גזרות ודגמים בשלל עיצובים מרהיבים.

תחתוני חוטיני – לא לאמיצות בלבד

עד לא מזמן נחשבו תחתוני החוטיני, העשויים לרוב מתחרה וסאטן, לתחתונים השמורים לאירועים מיוחדים בהם נדרש מראה סקסי או מפתה. אפילו יצא להם שם של תחתונים לא נוחים. אם גם אתן חושבות ככה הרשו לנו לחדש לכן. מסתבר כי כיום יותר ויותר נשים לובשות תחתוני חוטיני גם ביומיום ומרגישות איתם נפלא. נכון שהמראה שלהם מינימליסטי ולעיתים נדרשת התרגלות לתחושה, אך אם תנסו מהר מאוד תגלו כמה הם יכולים להחמיא למראה הגוף ולהיות נוחים בו זמנית.

כדאי לדעת כי תחתוני חוטיני אינם המצאה של גבר שוביניסט, הם שימשו בעבר הרחוק ככיסוי לאזור המפשעה עבור גברים שחיו באזורים חמים, אך בעת המודרנית החוטיני משמש בעיקר נשים. חוטיני היא גזרה המאופיינת בחלק קדמי המחובר לחלק האחורי בעזרת חוט או רצועת בד דקה. הרצועה הדקיקה עוברת בין הרגליים ופלחי העכוז, לכן לא מעט נשים וגברים רואים בתחתוני חוטיני כפריט לבוש חושפני ומינימלי.

החל משנות ה-70 של המאה הקודמת החלו נשים בדרום אמריקה, בעיקר בברזיל, ללבוש תחתוני חוטיני, כמו גם בגדי ים בגזרת חוטיני. הנשים בברזיל בורכו בגנים משובחים והן נהנות להראות את העכוז המושלם שלהן. עם הזמן הפכו תחתוני חוטיני לנפוצים בכל העולם, ועד היום ישנם אנשים המשוכנעים כי מדובר בתחתון סקסי, בעוד נשים רבות לובשות רק חוטיני בגלל נוחות וכדי לשפר את הרגשתן. כמו כן, אלו תחתונים שאינם בולטים מבעד לבגדים צמודים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות