תחתונים לאחר לידה

נשים רבות לאחר לידה זקוקות לכל התמיכה והפינוק האפשריים, גם לגוף וגם לנפש. הן נעזרות בסיוע של בני משפחתן, זקוקות לאוכל טעים ומזין וכמובן, למנוחה טובה. כדי שלאישה לאחר לידה יהיה כמה שיותר נעים ונוח עם חזרתה הביתה כדאי לסדר ולנקות את הבית, להכין אותו לבואם של האם והתינוק, וכמובן לרכוש את כל הציוד הייעודי הנדרש.
את התחתונים לובשים במטרה להגן על הבגדים מהפרשות שונות כגון דימומים, מומלץ לרכוש את הפריט כמה שבועות לפני התאריך המשוער ללידה, זהו פריט חובה וציוד הכרחי לתיק שאתן לוקחות עמכן לבית החולים. כדאי לרכוש לפחות 3-5 זוגות תחתונים לאחר לידה, התחתונים נמכרים במספר מידות ועליכם לשים לב למידה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכן.

תמיכה מושלמת לבטן לאחר הלידה

תחתונים לנשים לאחר לידה הם תחתונים המותאמים במיוחד לצרכיה של האישה בתקופה רגישה ומיוחדת זו. לתחתונים אלו כושר ספיגה גבוה והם מעוצבים בצורה אלגנטית ונוחה. תחתונים אלו הם הפתרון הכי טוב לימים הראשונים שלאחר הלידה, הם מעניקים את התמיכה הרצויה לגוף, בעיקר לאזור של הבטן הרפויה לאחר הלידה. חשוב לציין כי תחתונים לאחר לידה מיוצרים רק מחומרים איכותיים ונעימים למגע כמו כותנה, ניילון נושם או בד דמוי כותנה.

בעינינו הגוף הנשי זה פלא. היכולת המופלאה ליצור חיים יש מאין ולהביא אותם לעולם היא תהליך שלנצח ימשיך להדהים אותנו ולעורר בנו השראה. לכן, לצד רצוננו ליצור הלבשה תחתונה אשר תחמיא לגוף האישה ותבליט את יופיו הייחודי, אנו שואפים לייצר גם הלבשה תחתונה אשר תיתן מענה ותעניק תמיכה לגופן של הנשים לאורך כל שלבי החיים, בכל גיל ובמגוון רחב של מידות וגזרות, לרבות בתקופה שלאחר הלידה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות