מחטב טוב הוא הבסיס לכל מלתחה!
המחטבים של JACK KUBA עשויים מבדים דקיקים,
נושמים ומנדפי זיעה בטכנולוגיית COOLING EFFECT.
מתאימים לכל אישה בכל מידה.
לא במקרה הם המחטבים הטובים והנמכרים ביותר בעולם.

יש סודות שאנחנו מעדיפים לשמור לעצמנו אך לנו ב-JACK KUBA יש סודות שממש מתחשק לנו שכל אישה תדע. אחד הסודות הכמוסים בתעשיית היופי והאופנה הוא שימוש במחטבים שלנו. הכנו קולקציה מרשימה במיוחד של מחטבים, ואם אינך מכירה אותה עדיין אז בואי ונכניס אותך בסוד העניינים. אז מה הסוד הגדול, את שואלת? אנחנו מאמינים שכל אישה רוצה להראות טוב ולהרגיש טוב עם עצמה ועם הגוף שלה. יחד עם זאת, הנתונים הטבעיים בהם התברכנו לא תמיד מאפשרים לנו להרגיש ככה. קולקציית המחטבים שלנו מאפשרת לך תוך רגע להיראות לפחות מידה אחת או שתיים פחות. ככה, בשקט, מתחת לבגדים, בלי שאף אחד יידע בכלל.

 

להשיג ברשת הבוטיקים להלבשה תחתונה JACK KUBA

גם למידות גדולות

מחטבים יכולים להתאים לכל אחת, לא משנה באיזו מידה. המחטבים שלנו בג’ק קובה מגיעים עד מידה XL4 כך שהם מתאימים גם לנשים במידות גדולות. הבד ממנו עשויים המחטבים הוא בד דק במיוחד, כך שכמעט לא תרגישי אותו על גופך. הבד עצמו הוא בד נושם ומנדף זיעה המיוצר בטכנולוגיית ה-COOLING EFFECT. כל התכונות האלה הופכות את המחטבים שלנו לאביזר הלבשה תחתונה שממש עונה על ההגדרה של “ללכת עם ולהרגיש בלי”. הכי חשוב לנו שתרגישי נוח עם עצמך, עם גופך ועם מה שאת לובשת.

מתאימים לכל אירוע

מחטבים יכולים להתאים לכל אירוע, הם מהווים בסיס לכל מלתחה. את יכולה ללבוש אותם ביומיום מתחת לבגדים הרגילים שלך, ללכת איתם לעבודה מתחת לשמלה או לחליפה שאת לובשת או להיעזר בהם כשאת יוצאת בערב לאירוע או מסיבה ורוצה להיראות הכי טוב שלך. המחטבים שלנו מגיעים במגוון דגמים וגזרות – יש כאלה שאוספים ומחטבים את החזה והבטן, יש אחרים שמעניקים תמיכה ועיצוב גם לאגן ולאזור הירכיים – כך שהם יכולים להתאים מתחת לכל מכנס, חולצה, חצאית או שמלה והם כל כך דקים וכל כך נעימים שרק את תדעי שהם שם. טוב, גם אנחנו יודעים אבל זה יישאר הסוד הקטן שלנו. את המחטבים אתן יכולות להזמין כאן באתר, בקליק מהיר, וכמובן בכל סניפי הרשת ובחנויות המובילות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות