מחטב טוב הוא הבסיס לכל מלתחה!
המחטבים של JACK KUBA עשויים מבדים דקיקים,
נושמים ומנדפי זיעה בטכנולוגיית COOLING EFFECT.
מתאימים לכל אישה בכל מידה.
לא במקרה הם המחטבים הטובים והנמכרים ביותר בעולם.

יש סודות שאנחנו מעדיפים לשמור לעצמנו אך במקרה הזה, ממש מתחשק לנו שכל אישה תדע. אחד הסודות הכמוסים ביותר בתעשיית היופי והאופנה הוא שימוש במחטבים מקצועיים שתומכים ומעצבים את הגוף.
אז מה הסוד הגדול, את שואלת? אנחנו מאמינים שכל אישה רוצה להיראות טוב ולהרגיש טוב עם עצמה ועם הגוף שלה. יחד עם זאת, אנחנו לא תמיד מרגישות ככה. קולקציית המחטבים שלנו מאפשרת לך תוך רגע להיראות לפחות מידה אחת או שתיים פחות. ככה, בשקט, מתחת לבגדים, בלי שאף אחד יידע.

להשיג ברשת הבוטיקים להלבשה תחתונה JACK KUBA

גם למידות גדולות

מחטבים מתאימים לכל אחת, בכל מידה. המחטבים שלנו מגיעים עד מידה XL4 כך שהם מתאימים גם לנשים במידות גדולות. הבד ממנו עשויים המחטבים הוא בד דק במיוחד, נושם ומנדף זיעה, כך שכמעט לא תרגישי אותו על גופך. כל התכונות האלה הופכות את המחטבים שלנו לאביזר הלבשה תחתונה שכל מהותו היא “ללכת עם ולהרגיש בלי”. הכי חשוב לנו שתרגישי נוח עם עצמך, עם גופך ועם מה שאת לובשת.

מתאימים לכל אירוע

מחטבים יכולים להתאים לכל מטרה, הם מהווים את הבסיס המושלם למלתחה שלך. את יכולה ללבוש אותם ביום-יום מתחת לבגדים הרגילים שלך, ללכת איתם לעבודה מתחת לשמלה או חליפה, ולהיעזר בהם כשאת יוצאת בערב לאירוע או מסיבה ורוצה להיראות הכי טוב שלך.

המחטבים שלנו מגיעים במגוון דגמים וגזרות – יש כאלה שאוספים ומחטבים את החזה והבטן, יש אחרים שמעניקים תמיכה ועיצוב גם לאגן ולאזור הירכיים – כך שהם יכולים להתאים מתחת לכל מכנס, חולצה, חצאית או שמלה והם כל כך דקים וכל כך נעימים שרק את תדעי שהם שם. טוב, גם אנחנו יודעים אבל זה ישאר הסוד הקטן שלנו.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות