נמצא הפתרון לרגליים כואבות: גרביוני קומפרשן!

גרבוני בריאות אלסטיים שהם גם שקופים, גם מחמיאים וגם נוחים? יש דבר כזה. תשכחי כל מה שחשבת על הגרבונים הרפואיים והאורטופדים, העבים והמסורבלים, שאינם מחמיאים למראה, כי מעכשיו  יש פתרון מדהים.  

פעולה משולשת שמפחיתה כאבי רגליים

תכירי את  ה-COMPRESSION TIGHTS, גרביוני לחץ חדשים שנחתו  ממש לאחרונה מאיטליה, היישר לרשת הבוטיקים היוקרתית להלבשה תחתונה   JACK KUBA ומביאים בשורה גדולה לתחום: כל היתרונות של גרבי בריאות ולחץ  – בגרסה יפה ומחמיאה ומאד מאד נוחה. הגרסה החדשה של גרבוני הלחץ מתהדרת בפעולה משולשת:  1. ממריצה את מחזור הדם 2. מקטינה את הלחץ הורידי 3. מסייעת בהפחתת כאבי ורידים ודליות ומפחיתה כאבי עמידה ממושכת והרגשת עייפות ברגליים.

אידיאליים לטיסות

נשים רבות כבר אימצו את גרבוני הקומפרשן לטיסות והן מעידות שהם מהווים פתרון אידיאלי בזכות הנוחות, רמת לחץ טובה על הרגל במקומות הנדרשים ורצועת התמיכה שלא ״חותכת״ את הקרסוליים.  

בלי לוותר על הסטייל

עד לאחרונה, כל אותן נשים שסבלו מדליות, ורידים או בצקות,  נשים בהיריון עם בעיות ברגליים, נשים שעומדות שעות ארוכות בעבודה וסובלות מכאבים או מנפיחות ברגליים, ונשים שרצו לשמור על הורידים שלהן בטיסות, ידעו שכדי לשמור על הבריאות, אין להן ברירה אלא לוותר על המראה האסתטי ולהתפשר על גרבוני לחץ עבים ומגושמים. נשים רבות מודעות שהן נמנעות מללבוש שמלות וחצאיות רק כדי להסתיר  את הגרביונים המסורבלים. כי עם כל הכבוד לבריאות, מי רוצה להיראות כמו דודה? לא עוד.

ה-COMPRESSION  TIGHTS הם גרביונים שקופים שנראים כמו גרביון רגיל ומאפשרות לך לחזור לכל השמלות שכבר חשבת שלא תזכי ללבוש, ולהרגיש הכי יפה בגרבונים שלך. היתרון הנוסף של ה- COMPRESSION  TIGHTS הוא בעובדה שרמת הלחץ על הרגל מדורגת על פי הצורך. לדוגמה: הגרב מהודקת בכף הרגל לאורך השוק והופכת לגרב רגילה מעל הברך, ובמראה שקוף לגמרי עד המותניים, וגרביים קצרות שמחזיקות היטב את השוק ואת הקרסוליים .  

מה בקולקציה?

גרבונים תומכים בהדרגה. להפחתת כאבי עמידה ממושכת ולהמרצת מחזור הדם. אידיאלים לטיסות. מגיע במבחר גדלים : S-2XL  ובמגוון צבעים: ניוד, סאנטאצ’, אפור כהה ושחור

גרבי ברך מגיעים עם רצועת תמיכה רחבה שאינה חותכת, להפחתת כאבי עמידה ממושכת ולהמרצת מחזור הדם.   אידיאלים לטיסות . מידה: 1-2 בצבעי: ניוד, סאנטאצ’, אפור כהה ושחור  

גרביונים אטומים,  תומכים בהדרגה להפחתת כאבי עמידה ממושכת ולהמרצת מחזור הדם. מגיע במבחר גדלים S-2XL בצבע שחור

להשיג ברשת הבוטיקים להלבשה תחתונה JACK KUBA

שינוי גודל גופנים
ניגודיות