מחטב שמלה

לכולנו יש תקופות שבהן אנחנו עולות קצת במשקל ותקופות שבהן אנחנו יורדות מעט בחזרה. התנודתיות הזו במשקל היא טבעית ונפוצה בקרב נשים רבות. זה לא אומר שכל פעם שאת עולה כמה קילוגרמים בבטן או בישבן את צריכה לזרוק את המלתחה הישנה ולרוץ לקנות אחת חדשה.

אף אחד לא צריך לדעת מזה אבל בקלות רבה את יכולה להמשיך וללבוש את אותן השמלות שאת אוהבת כשהסוד שלך הוא מחטב השמלה החדש.
בשנים האחרונות המחטבים חזרו להיות אופנתיים ופופולריים, סלבס מוכרות משתמשות בהם, למשל קים קרדשיאן, אופרה וינפרי וגם לא מעט דוגמניות.

פריט חובה בארון הלנז'רי

מחטב שמלה הוא אחד הפריטים הנחוצים ביותר בכל ארון וזהו גם אחד המחטבים הנמכרים והפופולריים ביותר. מצד אחד, הוא עשוי מבד נושם, מנדף זיעה ונעים למגע העור, ומצד שני הוא יושב בצורה הדוקה לאורך הגוף שלך, אוסף את הקילוגרמים המיותרים האלה בדיוק במקומות הנכונים ומעניק לך תחושה נעימה, אסופה ומחוטבת.

אם עדיין לא הלכת וקנית לעצמך מחטב שמלה אחד, אנחנו ממליצים לך לעשות את זה במהרה. אין בזה כל בושה, גם אם את אוהבת ומעדיפה, לרוב, את המראה הטבעי. גם אם אינך ששה להשתמש בכל מיני "טריקים" כדי להסוות את קימורי גופך – את יכולה להשתמש במחטב רק לתקופה קצרה, עד שתרגישי שוב טוב עם המשקל שלך.

כדאי לדעת כי מחטבים בצורת שמלה מתאימים לנשים הלובשות שמלות צמודות, המחטב אוסף את כל הגוף, לרבות אזור הגב, אך חשוב לבדוק שהמחטב אינו לוחץ על המותן או על חיבורי הרגליים, וחשוב לבדוק שקצוות מחטב השמלה לא מתגלגלים מעלה ושלא נוצרים קפלים בגב. באתר ובסניפי ג'ק קובה אתן יכולות לבחור מחטבי שמלה בשלל מידות, גוונים ועיצובים, ישנם מחטבים המתאימים לשימוש יומיומי ויש דגמים המתאימים בעיקר לשמלות ערב מפוארות והדוקות ולאירועים חשובים בחיים.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות