מחטב גוף שלם

מחטב טוב ואיכותי הוא פריט הלבשה תחתונה חיוני בארונה של כל אישה. כמו שחזייה טובה ותחתונים נכונים יכולים לעשות את ההבדל בין מראה סתמי למראה מטופח, כך גם מחטבי הגוף השונים. נסי פעם אחת ללבוש מחטב גוף שלם, בעודך עומדת מול המראה ותיווכחי בעצמך לשינוי הגדול שחל בך. המחטבים השלמים חזרו לאופנה וכל הסלבס משתמשות בהן, וכאן באתר ובסניפי רשת ג'ק קובה אתן יכולות לבחור בפריט המתאים ביותר לגופכן.

מחטב הגוף השלם אוסף את כל גופך כמקשה אחת, ועם זאת הוא גמיש ומאפשר לקימורים הטבעיים והסקסיים של גופך להיראות כלפי חוץ. מה שהוא עושה זה פשוט לאסוף מפה ומשם את עודפי השומן. בכך מעניק לגוף שלך מראה חלק ומחוטב יותר ולך הרגשה נינוחה וקלילה. עם מחטב הגוף השלם את תרגישי יפיפייה בכל חליפה או שמלה ארוכה שתבחרי ללבוש.

פריט חובה אצל כל הנשים המפורסמות

מחטב הגוף השלם הוא למעשה שילוב של חזייה איכותית, התומכת בחזה שלך ומעצבת אותו, יחד עם מחטב בטן וטייץ מחטב. המחטב המלא, כשמו כן הוא, מתחיל בדרך כלל בקו החזייה ומגיע עד אמצע הירכיים, אך ישנם דגמים ללא חזייה המאפשרים לך לבחור חזייה מתאימה ונוחה בצורה מדויקת לגודל החזה שלך.
מחטבי גוף שלמים עשויים מבד נושם ומנדף זיעה, לכן אינך צריכה לדאוג שיהיה לך חם מידי, זהו יתרון משמעותי בגלל האקלים הישראלי החם והלח. קולקציית המחטבים שלנו בנויה מדגמים איכותיים בגזרות מגוונות ובצבעים רבים. הם מיועדים לכל אישה, בין אם במידה קטנה ובין אם במידה גדולה.
מחטב גוף שלם הוא פריט חובה בארון הלנז'רי שלכן, הוא יוצר אפקט מחליק ואוסף את הגוף כדי ליצור סילואט אחיד, ללא בליטות מיותרות, וכדי ליהנות ממראה מושלם ומנצח המטפל בדיוק באזורים שאתן רוצות לשפר.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות