מחטב בטן

זוכרת את השמלה הכחולה הקצרה ההיא שקנית לפני שלוש שנים בערך? כל כך הרבה זמן לא לבשת אותה. רגע אחרי שחזרת עם השמלה היפהפייה הביתה ונעמדת מול המראה התחילו כל המחשבות האלה להתרוצץ לך בראש – "אוף, כמה הבטן שלי בולטת" וגם "אם רק הייתי מורידה את הקילוגרמים המיותרים האלה". אז ברור שדחפת אותה עמוק בארון ושכחת מקיומה.

הגיע הזמן לחפור בתוך הארון ולהוציא החוצה את כל השמלות והחולצות שלא לבשת.

עכשיו, עם מחטב הבטן שלנו אנחנו מבטיחים לך שתוכלי להביט על עצמך במראה ולהיות מרוצה. בינינו, זה קסם. הוא שם, מתחת לבגדים, עוטף את הבטן שלך ומעניק לה מראה מחוטב וחלק, ואף אחד לא יודע עליו.

אפילו את תשכחי מהר מאוד שהוא שם מרוב שהוא נוח ונעים למגע על הגוף.

קולקציית המחטבים שלנו עשויה מבדים נושמים ובטכנולוגית ה-cooling effect המאפשרת להם לנדף זיעה. הם מתאימים לכל הנשים ומגיעים במגוון רחב מאוד של צבעים, גזרות ומידות. על אף שהם מסתתרים מתחת לבגדים הענקנו להם לוק נשי וסקסי כדי שתוכלי להרגיש הכי טוב עם עצמך שאפשר.

מחטב בטן מיועד בעיקר להכנסת הבטן וליצירת מותן צר יותר, בלי לסבול. זהו פריט המיועד ספציפית לאזור הבטן והמותניים, הוא מהדק בדיוק את מה שצריך ומאפשר לך להפגין מראה אופנתי וחושני בכל מקום. המחטב מפעיל לחץ שווה על שומני הבטן והמותניים, אוסף אותם, ומאפשר לכם ללבוש כל בגד שתרצי. זהו פריט אופנתי ושימושי, וניתן ללבוש אותו מדי יום, גם כאשר יוצאים לבילויים ולאירועים בשעות הערב.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות