תחליף אופנתי לטייץ או גרביון

בסתיו ובחורף הישראליים נשים רבות אוהבות ללכת במראה השכבות. כלומר ללבוש טייץ או גרביון ומעליו טוניקה, שמלה ואפילו מכנסיים קצרות. המראה הזה היה טרנדי מאוד בשנים האחרונות והוא גם יעיל ונוח מאוד במזג אוויר כמו שלנו. עכשיו אפשר להכניס למראה הזה קצת אופי וטאץ’ אישי ולהחליף את הטייץ או הגרביונים המסורתיים בירכונים של חברת JACK KUBA. הירכונים יהפכו את מראה השכבות הנפוץ ללוק קצת יותר נועז, שובב וסקסי, כזה שאף עין לא תפספס כשתעברי ברחוב.

את הירכונים ניתן ללבוש גם מתחת לשמלה ארוכה כך שאף אחד לא ייראה שהם בעצם נגמרים בגובה הירך. כדי להשלים את המראה הסקסי, שמסתיר טפח אך חושף טפחיים, ניתן ללבוש ירכונים יחד עם תחתונים וחזייה תואמים. עם שמלה או חולצה שיש בה מעט מחשוף מקדימה או בגב את מקבלת לוק שלם ומהמם. ואם במקרה פתאום יהיה חם, כמו שתמיד קורה בישראל בחורף, להוריד ירכונים זה הרבה יותר קל מלהוריד באמצע היום גרביונים מסורבלים.

כל הירכונים של JACK KUBA מתאימים גם לאירועים מיוחדים בשעות הערב, זהו פריט אידיאלי ללבישה עם שמלות ערב וחצאיות בכל אורך, ללא חלק עליון הגורם ללחץ באזור הבטן ולחימום האזור. הירכונים מתלבשים על הרגל בקלות ובלי להתאמץ, הם עוטפים בעדינות את הרגל ותורמים לחיטובה, ישנם דגמים בשילוב פס תחרה וסיליקון למראה חושני וייחודי ולהופעה עם הרבה סטייל.

לקראת 2020 כל הנשים צריכות מספר ירכונים בארון ההלבשה התחתונה, ולבחירתכן מגוון דגמים מהקולקציה החדשה שהכנו עבורכם. הנכן מוזמנות לרכוש את הירכונים המעוצבים והסקסיים שלנו באתר ובסניפי הרשת.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות