טייץ מחטב

ישנם כמה אזורים בגוף שנשים רגישות יותר למראה שלהם. אצל נשים רבות אלה הרגליים, ובעיקר הירכיים וכן הבטן והאגן. על אף שרבים רואים בירכיים עגולות ומלאות סימן לנשיות וסקסיות, ישנן נשים שלא מרוצות ממראה הירכיים, האגן והבטן שלהן, לכן הן מחפשות דרכים ופתרונות מגוונים לחטב ולעצב אותם. חלק מהנשים בוחרות לעשות ספורט, אחרות שוקדות על דיאטה קפדנית ויש מי שהולכות על הפתרון הקל והנגיש מכולם ולובשות טייץ מחטב מתחת לבגדים.

הסוד הגדול והיתרון המרכזי של הטייץ המחטב הוא שהוא אוסף בדיוק את איברי הגוף הרגישים הללו – ממעלה האגן והבטן ועד לירכיים. במהלך חלק אחד, ממרכז הגוף ועד הרגליים, הוא מעניק לגופך צורה מחוטבת ואסופה. כשהטייץ המחטב לגופך את יכולה להרגיש חופשיה ללבוש כל בגד שתרצי, מבלי לדאוג שמא הבטן מציצה מקדימה, האגן בולט מידי מאחורה או הירכיים נשפכות לצדדים.

הטייץ המחטב כבש בסערה את ישראל

טרנד הטייץ המחטב כבש בסערה את המדינה, נשים בכל הגילים לובשות את הפריט האופנתי וזוכות למראה טרדני ועדכני. האלסטיות של בד המחטב משפיעה על פעולת ועוצמת החיטוב. ישנם פריטים המיוצרים מבד אלסטי קליל, לכן הם מתאימים לשימוש יומיומי, וישנם מחטבי טייץ מבד אלסטי בצפיפות גבוהה המתאימים בעיקר לאירועים ולבילויים.

כיום ניתן לראות נשים בכל הגילים לובשות טייץ מחטב בגוון שחור, לבן או צבעוני, בדרך כלל מתחת לשמלה קצרה או מכנס אופנתי קצר, ובהתאמה לשאר פריט הלבוש. אין שום בעיה לצאת מהבית עם הטייץ המחטב, כל המפורסמות והסלבס משתמשות בו, וגם אתן יכולות להיעזר בפריט החובה המשפר את הופעתכן ומעניק לכן תחושה טובה ונפלאה.

כל המחטבים שלנו מיוצרים בטכנולוגיית ה-cooling effect שיוצרת בדים נושמים ומנדפי זיעה. את המחטבים שלנו תוכלי למצוא בכל צבע שתרצי, בשלל גזרות ובכל מידה, גם במידות גדולות, אפשר לרוכש את המחטב כאן באתר ובכל סניפי הרשת.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות