חזיות סיליקון

כמה חיכית לערב הזה. סוף סוף את יכולה לצאת מבגדי היומיום האלה ולפנק את עצמך בשמלת הסטרפלס החדשה שקנית, לענוד עלייך תכשיט יפה ולצאת לבלות. מגיע לך, את יודעת את זה, עבדת קשה והערב הזה הוא הזמן שלך ליהנות.

רק דבר אחד קטן מעיב על כל החוויה – החזייה. רצית שהכתפיים שלך יהיו יפות וחשופות אז קנית חזייה ללא כתפיות אבל גם היא פתאום מציצה ברישול מתוך השמלה. זה הפרט הקטן הזה שעושה את כל ההבדל בהרגשה.

הפתרון המושלם לחזיות ללא כתפיות ורצועות

מי לא מכירה את החוויה הזו? למי זה לא קרה לפחות פעם אחת? אנחנו כל כך מבינים אותך שהחלטנו לשים סוף לסיפור ולמצוא פתרון לבעיה.

חזיות הסיליקון שלנו הן הפתרון האידיאלי עבורך. חזיות שנצמדות לחזה בצורה הדוקה אך נעימה, מעוצבות במיוחד עבור שמלות או חולצות חשופות ומעניקות לחזה שלך מראה טבעי ומטופח. אז צאי לך לבלות, תיהני ותהיי שקטה ונינוחה עם המראה שלך. והחזייה? זה יישאר הסוד הקטן שלנו. אף אחד מלבדך בכלל לא יראה שהיא שם.

באתר שלנו ובכל סניפי רשת ג'ק קובה, אתן יכולות למצוא מגוון דגמים ומידות של חזיות סיליקון. אלו חזיות באיכות גבוהה ללא כתפיות וללא רצועות, וללא סגר אחורי. יש גם דגמים במידות גדולות כיוון שאנו מאמינים שלכל אישה מגיע ללכת עם שמלות ובגדים יפים, וליהנות מתמיכה מלאה ונוחה בחזה. החזיות נוחות ודיסקרטיות, לא ניתן להבחין בהן, והן מרימות את החזה כמו חזיות הפוש-אפ הפופולריות, לכן זהו פריט המתאים גם לנשים בעלות חזה קטן יחסית. החזייה נצמדת לחזה באמצעות דבק ייעודי ועמיד, הדבק עשוי מחומרים טבעיים ואתן יכולות ללכת עם שמלות ערב בעלות מחשוף נדיב בגב, עם חולצות סטרפלס ויש לא מעט נשים המשתמשות בחזיות הסיליקון גם מתחת לבגדי ים.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות