חזיות סטרפלס

רושם ראשוני יכול להשאיר בנו חותם חזק. יש אנשים שנמשכים ישר לעיניים והן מה שיוצר אצלם את הרושם הראשוני. יש מי שמביטים במי שמולם במבט רחב יותר ומתרשמים בעיקר מסגנון הלבוש, למשל. יש אנשים שיעמדו מולך ומה שיישאר איתם יותר מהכל הוא מראה פלג גופך העליון – הכתפיים שלך, החזה והפנים.

כיוון שרוב הנשים מעוניינות להבליט את החזה וללבוש בגדים עם מחשוף נדיב ועמוק, החלו לצוץ בשוק חזיות בגזרת סטרפלס. אלו חזיות ללא כתפיות המתאימות בעיקר לאירועים ולעונת הקיץ כאשר לובשים בגדים עם מחשוף עמוק.

תחושה נעימה ומגע מלטף

לא משנה אם את אשת עסקים במהלך יום העבודה או פשוט אישה שיוצאת הערב לבלות, אם את רוצה להשאיר על הסובבים אותך רושם ראשוני חזק אנחנו ממליצים לך על חזיות הסטרפלס שלנו. חזיות הסטרפלס שלנו מגיעות במגוון דגמים ומידות ומתאימות במיוחד למי שאוהבת ללבוש חולצות שחשופות בכתפיים, שמלות סטרפלס או גופיות עם כתפיות דקות. אנו מציעים בין השאר גם חזיות סטרפלס במידות גדולות המתאימות אפילו למידת E. חזיות הסטרפלס שלנו נצמדות לחזה שלך בצורה הדוקה, אוספות אותו ומעניקות לו מראה עגול ונשי והן עושות את כל זה מבלי לבצבץ מתחת לשמלה ולקלקל לך את הלוק. על אף מה שנדמה, חזיות הסטרפלס מחזיקות טוב את החזה ותומכות בו מלמטה, כך שאת יכולה להרגיש חופשיה להתנועע איתן, לרוץ מפגישה לפגישה או פשוט לרקוד ולשכוח מהכל.
כדאי לדעת כי חזיות הסטרפלס נחשבו בעבר הלא רחוק כסיוט לכל הנשים, אך בגלל טכנולוגיות ייצור חדשניות כיום הדגמים החדשים מבטיחים תמיכה מלאה בחזה, מראה חושני, נוחות מושלמת ועיצובים אופנתיים. באתר ובסניפי ג’ק קובה אתן יכולות להתרשם משפע הדגמים והעיצובים המקוריים של חזיות סטרפלס. יש גם מגוון רחב של דגמים במידות גדולות המחזיקים את החזה במקום ומעניקים תחושה נפלאה ואפשרות לחשוף כתפיים וליהנות ממראה חושני שלא ניתן להתעלם ממנו.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות