חזיות נדבקות

בעינינו הגוף הנשי הוא היצירה המושלמת ביותר. כל חלק וחלק בו ראוי לתשומת לב אוהבת ונכונה. לכן, על אף שאנחנו שמים כאן בעיקר את החזה בפרונט, אנחנו יודעים שיש נשים שאוהבות לחשוף ולהבליט גם איברים אחרים כמו למשל את הגב. גם את כזו? נפלא. מעכשיו את לא צריכה להתבייש בכך או להתפשר רק כי אין לך חזייה מתאימה. 

את החזיות הנדבקות שלנו אנחנו מייצרים במיוחד עבור מי שאוהבת ללכת עם אבל להרגיש בלי. עבור אלו שרוצות ללבוש מידי פעם שמלה בעלת גב חשוף, ללכת עם חולצת סטרפלס שמגלה טפח וחושפת כתפיים או מעיזות להסתובב עם מחשוף עמוק. החזיות הנדבקות מתאימות מאוד גם למי שרוצה לטשטש בעדינות בעיה של פטמות בולטות.

דבק סיליקון חזק ועמיד

חזיות נדבקות עשויות בדרך כלל מבדי פוליאסטר וסיליקון, הן נצמדות היטב לגוף בעזרת דבק סיליקון חזק המתאים גם לאקלים הישראלי. החזיות הנדבקות נצמדות לחזה באזור הפטמות ומיועדות לשימוש רב פעמי. אלה חזיות ללא כתפיות העשויות לרוב מסיליקון אך יכולות להיות מיוצרות גם מחומרים אחרים.

הקאפים של החזיות הנדבקות מגיעים בגזרות שונות ובמגוון של מידות. בצורה כזו את יכולה למצוא את הדרך הכי טובה עבורך להסתיר את מה שדורש הסתרה ולחשוף בדיוק את מה שאת רוצה.

ישנם דגמים בצבע הגוף, ומאחר ואין לחזיות הנדבקות כפתיות ו/או רצועות, אתן יכולות להשתמש בחזייה הגאונית כדי להרים ולעצב את החזה כאשר אתם לובשות שמלות עם מחשוף עמוק, ואם אתן לובשות חולצה שקופה או בגד ים. חזיות נדבקות נחשבות גם לפתרון מושלם לטשטוש ולהסתרת פטמות בולטות, והן גם תורמות לתחושה טבעית ומשוחררת המתאימה לנשים בעידן המודרני. יש מגוון דגמים ומידות, כל החזיות הנדבקות הנמכרות בסניפי ג'ק קובה ובאתר מיועדות לשימוש רב פעמי, והן מעניקות לחזה שלכן מראה טבעי ותחושה נפלאה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות