חזיות לגב פתוח

כולנו מייחסות חשיבות רבה למראה שלנו. אנחנו מטפחות את עור הפנים, משקיעות בסידור השיער ובוחרות את הבגדים שיחמיאו לנו. אנחנו רוצות להשאיר רושם טוב אצל מי שעומד מולנו ומסתכל עלינו. ככה החלקים הקדמיים של גופנו מקבלים את מירב תשומת הלב והחלק האחורי? בו אנחנו עסוקות פחות.

לא רבים שמים לב לכך אך הגב שלנו הוא איבר חושני וסקסי לא פחות מכל איבר אחר. אם תעיפי מבט מהיר על שמלות השטיח האדום שלובשות נשים מפורסמות רבות תגלי כי לא מעט מהן בוחרות דווקא בשמלות עם גב פתוח על פני שמלות עם מחשוף עמוק. כאשר נשים בוחרות שמלות או חולצות בעלות מחשוף נדיב בגב, עליהן להתאים חזייה מתאימה.

פעם היה קשה יותר למצוא חזיות שמתאימות למראה הגב החשוף. נשים שכן רצו ללכת בשמלה או חולצה עם גב חשוף נאלצו לוותר כי לא מצאו חזייה הולמת ומתאימה או שהו נאלצו להתפשר וללכת עם חזייה הנסגרת מאחור, "חותכת" את הגב ומקטינה את האפקט החזק של הלוק והסטייל.
לשמחתנו, ישנם כיום פתרונות רבים לכך בדמות חזיות לגב פתוח אשר חובקות את החזה מקדימה מבלי להיסגר מאחור. החזיות הללו מצליחות גם להחזיק את החזה ולתת לו את התמיכה והעיצוב הנחוצים וגם להשתלב באופן מושלם עם השמלה או החולצה שלך.

פתרון מושלם למראה סקסי ואופנתי

חזיות לגב פתוח נחשבות למוצר גאוני עבור הנשים, זהו גם הפתרון המושלם והמנצח לכל הנשים המעוניינות ללבוש שמלות עם גב חשוף, בלי לסבול מהמראה של הכתפיות והרצועות של החזייה.

החזיות לגב פתוח מגיעות בשלל מידות, גוונים ועיצובים, נוח ללבוש אותן והן מאפשרות לנשים המודרניות ליהנות ממראה סקסי ואופנתי בקיץ ובשאר עונות השנה. הן גם נחשבות לפתרון המתאים ביותר כאשר משתתפים באירועים חשובים, אך בהחלט ניתן להשתמש בהן גם לעבודה וכאשר יוצאים מהבית לסידורים, לפגישה עם חברה וכדומה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות