גרביים קצרים

ישראל היא מדינה שאין בה חורף של ממש, העונה הקרה קצרה יחסית ויש בה לא מעט ימים עם מזג אוויר נוח ואפילו חמים. יש בה קיץ ארוך וחם, אביב פרחוני ונעים וכמה חודשי סתיו. החורף מתפרץ לו לחיינו לימים בודדים של גשמים ורוחות ואז נעלם לו בחזרה בין העננים. זאת הסיבה שאנחנו, בישראל, אוהבות להתלבש גם בחורף בבגדים שהם לא עבים ולא חמים מדי, אך שעדיין מחממים אותנו מספיק כדי שיהיה לנו נעים. האקלים הים תיכוני משפיע גם על בחירת הגבריים שלנו, ובדרך כלל בישראל לובשים גרביים קצרים בכל עונות השנה.

אנחנו מתלבשות בהתאם למזג האוויר וכמו בצל, כדי שנוכל ללבוש או לפשוט שכבות בהתאם לצורך. שילובים כמו טייץ צמוד או מתחת לטוניקה יפה ומעליה עליונית מפנקת או ג’ינס צמוד עם חולצה וג’קט קליל מעליה הם שילובים נפוצים מאוד. תשלבי אותם עם נעלי סניקרס או סירה ובתוכם גרביים קצרים וקיבלת את המראה המושלם לסתיו והחורף הישראליים.

התשובה לכל עונה

בינינו, גרביים קצרים יכולים להתאים כמעט לכל עונה. גם באביב כשמזג האוויר מתעתע לעיתים ואפילו בקיץ, כשמתחשק לך ללכת על מראה ספורטיבי והסנדלים שקנית לא ממש מתאימים לזה. לכן, אנחנו בחברת JACK KUBA מאמינים שבכל מגירת גרביים של כל אישה בישראל צריכים להיות גרביים קצרים. כדי שאלה לא יהיו סתם גרביים קצרים משעממים הבאנו לכן קולקציה מהממת של גרביים בשלל צבעים, הדפסים ודגמים.

הקולקציה החדשה ל-2020 כוללת בין היתר גרבי ברך ארוכים, גרביים קצרים וכן קרסוליות. באופן הזה, אנחנו בטוחים שתוכלי למצוא בדיוק את זוג הגרביים שיתלבש לך בול עם הלוק של החורף הקרוב, וכל שנותר לך לעשות הוא להזמין כאן באתר גרביים אופנתיים או לבקר אותנו באחד מסניפי הרשת ולרכוש את הגרביים במקום.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות