גרביונים טרמיים

החורף הישראלי הוא חורף מתעתע. בימים מסוימים יכול להיות מאוד קר וגשום, ימים אחרים הם סתם אפורים ומעוננים ויש ימים שאפילו טיפה חמים בהם. לעיתים בשעות הבוקר קר מאוד, בטח אם גרים במקום גבוה או באזור מדברי כמו הנגב והערבה, ובהמשך היום מזג האוויר הולך ומתחמם. בשל כך, אחת משיטות הלבוש הנפוצות ביותר בארץ היא לבוש השכבות. גרביונים טרמיים מתאימים לימי החורף הקרים ולכל מי שסובל מקור בעונות אחרות. כמו כן, זהו פריט חובה לטיולים בחו”ל בעונה הקרה, וחשוב לארוז במזוודה כמה גרביונים באיכות גבוהה כאשר יוצאים לחופשות סקי או כאשר מתכננים פעילויות ספורט חורף. אחת הדרכים הטובות ביותר להתלבש חם בבוקר, כשעוד קר ממש, היא ללבוש גרביונים טרמיים מתחת למכנסיים, לשמלה או לחצאית. אם אחר כך הטמפרטורה תעלה כבר תוכלו בקלות לפשוט אותם. עד אז אתן תיהנו ממגעם הנעים של הגרביונים על הרגליים שלכן ומחום גוף יציב ונעים. כמובן שהגרביונים מתאימים לכל שעות היום, זהו פרטי חובה בעונה הקרה כאשר יוצאים לבלות בערב או משתתפים באירוע.

יעילות שאינה באה על חשבון היופי

יעילותם הרבה של הגרביונים הטרמיים אינה באה, כמובן, על חשבון המראה המעוצב והיפה שלהם. בכל זאת, אלה עדיין גרביונים מבית המותג המוביל JACK KUBA, וכידוע לכן חברתנו אינה מתפשרת על אף פרמטר כאשר זה מגיע לפריטי ההלבשה התחתונה שאנחנו מציעים ללקוחותינו.

קולקציית הגרביונים שלנו בכלל, ובתוכה גרביונים טרמיים בפרט, הם פריטי הלבשה תחתונה לכל דבר – פריטים יפים ומעוצבים, נוחים ושימושיים, מתאימים לכל אישה באשר היא. הגרביונים מגיעים במגוון רחב של מידות, גם במידות גדולות, בגזרות שונות ובשלל צבעים כך שאין לנו ספק שתוכלי למצוא בדיוק את הגרביון שאת זקוקה לו כעת.
אנו משווקים גרביונים טרמיים בכמה מידות וגוונים, באפשרותכן להזמין גרביון טרמי פתוח או סגור, הגרביון הסגור מכסה את מלוא כף הרגל.

הגרביון מיוצר מבדים איכותיים ועמידים בתוספת שכבת פלנל, זו שכבה מבודדת קור השומרת על חום הגוף, ובנוסף הגרביון מהווה פריט אופנתי לכל דבר ועניין.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות