קולקציות בגדי הים Swim Summer 2019

בגדי ים

נשים רבות מתלבטות איזה בגד ים לקנות. האם יתאים להן יותר בגד ים בגזרת ביקיני או שאולי דווקא בגד ים שלם? אם גם אתן מתלבטות כל קיץ בשאלה הזאת אנחנו רוצים להזמין אתכן להכיר עולם חדש של בגדי ים בשלל מידות ועיצובים. עולם בו ביקיני או בגד ים שלם הם רק שתי אפשרויות מתוך מגוון רחב מאוד של דגמים וגזרות.

בגדי ים לכל אישה

כל אישה היא ייחודית. גוף של אישה אחת לעולם לא יהיה זהה לגוף של אישה אחרת. אנחנו חושבים שככה העולם הופך להיות עשיר ויפה הרבה יותר. זאת גם הסיבה שבגללה אנחנו, בג’ק קובה, מציעים מגוון רחב של בגדי ים, בדגמים ובגזרות שונות, לרבות בגדי ים מעוצבים ויפים למידות גדולות. אנחנו רוצים שכל אחת תוכל למצוא אצלנו את בגד הים המתאים והמחמיא ביותר עבורה, וכדי לאפשר לכל הנשים לבלות בבריכה ובחופי הים.

גיטרה או טנקיני

כדאי מאוד להתאים את דגם בגד הים לגזרת הגוף. ישנן נשים שמבנה גופן מאפשר להן לחשוף יותר ולכן טבעי שיבחרו ללבוש ביקיני בגזרה רגילה או ביקיני משולשים. מי שמעדיפה לכסות יותר משטח גופה, ועדיין ליהנות ממראה נשי וסקסי, יכולה לבחור בגד ים בגזרת גיטרה, טנקיני או בגד ים עם כתף אחת, יש גם קולקציה של בגדי ים שמלה המבטיחים לכן תחושה נפלאה וסקסית.
כל בגדי הים בקולקציות השונות שאנו מציעים נחשבים טרנדיים מאוד בשנה האחרונה והם נמצאים בדיוק על קו הגבול הדק שבין בגד ים שלם לביקיני, חושפים קצת פה ושם אבל לא יותר מידי. אם אינך יודעת איזו גזרה תתאים לך את מוזמנת להתייעץ עם צוות המומחיות שלנו ב-JACK KUBA.

בגד ים במידות גדולות

אצלנו בג’ק קובה תוכלי למצוא גם בגדי ים מחטבים המיועדים לנשים במידות גדולות. הקיץ כבר אין סיבה שתסתתרי מתחת ללונגי או תמנעי בכלל מלהגיע לחוף הים או לבריכה. גם לך מגיע ליהנות כמו כולם, לכן עם בגדי הים המחטבים שלנו את יכולה לעשות זאת עכשיו ממש בקלות.
שינוי גודל גופנים
ניגודיות